Girard Perregaux Laureato Skeleton 81015-32-001-32A
| OW Ref | OW507118 |
|---|---|
| Brand | Girard-Perregaux |
| Model Ref | 81015-32-001-32A |
| Condition | Unworn |
| Year | 2022 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Skeleton |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Ceramic | Waterproof (meters) | <100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Girard Perregaux Laureato Skeleton 81015-32-001-32A
Girard Perregaux Laureato Skeleton 81015-32-001-32A
| OW Ref | OW507118 |
|---|---|
| Brand | Girard-Perregaux |
| Model Ref | 81015-32-001-32A |
| Condition | Unworn |
| Year | 2022 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Skeleton |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Ceramic | Waterproof (meters) | <100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | OW507118 |
|---|---|
| Brand | Girard-Perregaux |
| Model Ref | 81015-32-001-32A |
| Condition | Unworn |
| Year | 2022 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Skeleton |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Ceramic | Waterproof (meters) | <100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |





