✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex 1908 52508
| OW Ref | GATO506629 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex 1908 52508
Rolex 1908 52508
| OW Ref | GATO506629 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
$50,951.28
Rolex 1908 52508—
$50,951.28
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506629 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39 |
| Dial | White, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
