✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Vacheron Constantin Overseas 4600V/200A-B980
| OW Ref | OW506911 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 4600V/200A-B980 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2024 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 35 |
| Dial | Blue |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel | Waterproof (meters) | <150 m |
| Box | No |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Vacheron Constantin Overseas 4600V/200A-B980
Vacheron Constantin Overseas 4600V/200A-B980
| OW Ref | OW506911 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 4600V/200A-B980 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2024 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 35 |
| Dial | Blue |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel | Waterproof (meters) | <150 m |
| Box | No |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$26,491.40
Vacheron Constantin Overseas 4600V/200A-B980—
$26,491.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | OW506911 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 4600V/200A-B980 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2024 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 35 |
| Dial | Blue |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel | Waterproof (meters) | <150 m |
| Box | No |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |

