✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Vacheron Constantin Overseas Quartz 1225V/000R-B592
| OW Ref | OW507137 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 1225V/000R-B592 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2026 |
| Movement | Quartz |
| Case Size | 33 |
| Dial | Silver |
| Case Material | Pink gold |
| Bracelet Material | White Calfskin | Waterproof (meters) | <50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Vacheron Constantin Overseas Quartz 1225V/000R-B592
Vacheron Constantin Overseas Quartz 1225V/000R-B592
| OW Ref | OW507137 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 1225V/000R-B592 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2026 |
| Movement | Quartz |
| Case Size | 33 |
| Dial | Silver |
| Case Material | Pink gold |
| Bracelet Material | White Calfskin | Waterproof (meters) | <50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$33,829.37
Vacheron Constantin Overseas Quartz 1225V/000R-B592—
$33,829.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | OW507137 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 1225V/000R-B592 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2026 |
| Movement | Quartz |
| Case Size | 33 |
| Dial | Silver |
| Case Material | Pink gold |
| Bracelet Material | White Calfskin | Waterproof (meters) | <50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |