✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Vacheron Constantin Overseas Chronograph 5520V/210R-B952
| OW Ref | OW506994 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 5520V/210R-B952 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2025 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41.5 |
| Dial | Blue |
| Case Material | Pink gold |
| Bracelet Material | Pink Gold | Waterproof (meters) | <150 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Vacheron Constantin Overseas Chronograph 5520V/210R-B952
Vacheron Constantin Overseas Chronograph 5520V/210R-B952
| OW Ref | OW506994 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 5520V/210R-B952 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2025 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41.5 |
| Dial | Blue |
| Case Material | Pink gold |
| Bracelet Material | Pink Gold | Waterproof (meters) | <150 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
$80,031.36
Vacheron Constantin Overseas Chronograph 5520V/210R-B952—
$80,031.36
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | OW506994 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 5520V/210R-B952 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2025 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41.5 |
| Dial | Blue |
| Case Material | Pink gold |
| Bracelet Material | Pink Gold | Waterproof (meters) | <150 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |