✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Ultra Thin 4300V/220G-B945
| OW Ref | OW507028 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 4300V/220G-B945 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2025 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41.5 |
| Dial | Blue |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold | Waterproof (meters) | <50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Ultra Thin 4300V/220G-B945
Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Ultra Thin 4300V/220G-B945
| OW Ref | OW507028 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 4300V/220G-B945 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2025 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41.5 |
| Dial | Blue |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold | Waterproof (meters) | <50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
$116,721.17
Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Ultra Thin 4300V/220G-B945—
$116,721.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | OW507028 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 4300V/220G-B945 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2025 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41.5 |
| Dial | Blue |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold | Waterproof (meters) | <50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |