✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Vacheron Constantin Overseas Tourbillon Skeleton 6000V/210R-B934
| OW Ref | OW507044 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 6000V/210R-B934 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2025 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42.5 |
| Dial | Transparent |
| Case Material | Pink gold |
| Bracelet Material | Pink Gold | Waterproof (meters) | <50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Vacheron Constantin Overseas Tourbillon Skeleton 6000V/210R-B934
Vacheron Constantin Overseas Tourbillon Skeleton 6000V/210R-B934
| OW Ref | OW507044 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 6000V/210R-B934 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2025 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42.5 |
| Dial | Transparent |
| Case Material | Pink gold |
| Bracelet Material | Pink Gold | Waterproof (meters) | <50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |
$203,825.51
Vacheron Constantin Overseas Tourbillon Skeleton 6000V/210R-B934—
$203,825.51
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | OW507044 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 6000V/210R-B934 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2025 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42.5 |
| Dial | Transparent |
| Case Material | Pink gold |
| Bracelet Material | Pink Gold | Waterproof (meters) | <50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |

