✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Vacheron Constantin Overseas Tourbillon Skeleton 6000V/210T-B935
| OW Ref | OW506926 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 6000V/210T-B935 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2025 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42.5 |
| Dial | Transparent |
| Case Material | Titanium |
| Bracelet Material | Titanium | Waterproof (meters) | <100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Vacheron Constantin Overseas Tourbillon Skeleton 6000V/210T-B935
Vacheron Constantin Overseas Tourbillon Skeleton 6000V/210T-B935
| OW Ref | OW506926 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 6000V/210T-B935 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2025 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42.5 |
| Dial | Transparent |
| Case Material | Titanium |
| Bracelet Material | Titanium | Waterproof (meters) | <100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |
$190,236.69
Vacheron Constantin Overseas Tourbillon Skeleton 6000V/210T-B935—
$190,236.69
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | OW506926 |
|---|---|
| Brand | Vacheron Constantin |
| Model Ref | 6000V/210T-B935 |
| Condition | Unworn |
| Year | 2025 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42.5 |
| Dial | Transparent |
| Case Material | Titanium |
| Bracelet Material | Titanium | Waterproof (meters) | <100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |