✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Richard Mille RM011-03 "NTPT"
| OW Ref | GATO502723 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 49 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM011-03 "NTPT"
Richard Mille RM011-03 "NTPT"
| OW Ref | GATO502723 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 49 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
$107,437.63
Original: $306,964.65
-65%Richard Mille RM011-03 "NTPT"—
$306,964.65
$107,437.63Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502723 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 49 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |










