✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Richard Mille RM72-01 "White Ceramic"
| OW Ref | GATO505715 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 38 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM72-01 "White Ceramic"
Richard Mille RM72-01 "White Ceramic"
| OW Ref | GATO505715 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 38 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
$508,079.19
Richard Mille RM72-01 "White Ceramic"—
$508,079.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505715 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 38 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |










