✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Richard Mille RM011-03
| OW Ref | GATO501746 |
|---|---|
| Condition | Mint |
| Year | 2019 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 49 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM011-03
Richard Mille RM011-03
| OW Ref | GATO501746 |
|---|---|
| Condition | Mint |
| Year | 2019 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 49 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
$106,962.02
Original: $305,605.77
-65%Richard Mille RM011-03—
$305,605.77
$106,962.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO501746 |
|---|---|
| Condition | Mint |
| Year | 2019 |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 49 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |










