✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Richard Mille RM11-03 "Le Mans Classic"
| OW Ref | GATO503584 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 49 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM11-03 "Le Mans Classic"
Richard Mille RM11-03 "Le Mans Classic"
| OW Ref | GATO503584 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 49 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
$442,852.85
Richard Mille RM11-03 "Le Mans Classic"—
$442,852.85
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503584 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 49 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Ceramic |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |











