✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Richard Mille RM35-03 "NTPT Carbon"
| OW Ref | GATO506185 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM35-03 "NTPT Carbon"
Richard Mille RM35-03 "NTPT Carbon"
| OW Ref | GATO506185 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
$170,693.59
Original: $487,695.96
-65%Richard Mille RM35-03 "NTPT Carbon"—
$487,695.96
$170,693.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506185 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |









