✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Yacht-Master 42 226658
| OW Ref | GATO506215 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Rolex Yacht-Master 42 226658
Rolex Yacht-Master 42 226658
| OW Ref | GATO506215 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$14,693.93
Original: $41,982.66
-65%Rolex Yacht-Master 42 226658—
$41,982.66
$14,693.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506215 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 42 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |









