✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex GMT-Master II "Sprite" 126720VTNR
| OW Ref | GATO503995 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Rolex GMT-Master II "Sprite" 126720VTNR
Rolex GMT-Master II "Sprite" 126720VTNR
| OW Ref | GATO503995 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |
$8,035.41
Original: $22,958.31
-65%Rolex GMT-Master II "Sprite" 126720VTNR—
$22,958.31
$8,035.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503995 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | Jubilee |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, GMT |










