✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Richard Mille RM65-01 "Yellow TPT"
| OW Ref | GATO506182 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 45 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM65-01 "Yellow TPT"
Richard Mille RM65-01 "Yellow TPT"
| OW Ref | GATO506182 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 45 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
$167,839.93
Original: $479,542.66
-65%Richard Mille RM65-01 "Yellow TPT"—
$479,542.66
$167,839.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506182 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 45 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |









