✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Richard Mille RM35-03 "White TPT"
| OW Ref | GATO506184 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM35-03 "White TPT"
Richard Mille RM35-03 "White TPT"
| OW Ref | GATO506184 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
$213,973.98
Original: $611,354.22
-65%Richard Mille RM35-03 "White TPT"—
$611,354.22
$213,973.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506184 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 43 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |









