Audemars Piguet Royal Oak Frosted Gold Double Balance Wheel Openworked 15412BC.YG.1224BC.03-B
| OW Ref | GATO505827 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Frosted Gold Double Balance Wheel Openworked 15412BC.YG.1224BC.03-B
Audemars Piguet Royal Oak Frosted Gold Double Balance Wheel Openworked 15412BC.YG.1224BC.03-B
| OW Ref | GATO505827 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505827 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |










