Audemars Piguet Royal Oak "Jumbo" Extra-Thin Openworked 16204BC.OO.1240BC.01
| OW Ref | GATO505517 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak "Jumbo" Extra-Thin Openworked 16204BC.OO.1240BC.01
Audemars Piguet Royal Oak "Jumbo" Extra-Thin Openworked 16204BC.OO.1240BC.01
| OW Ref | GATO505517 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505517 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 39 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |










