Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Tourbillon Openworked Sand Gold 26735SG.OO.1320SG.01
| OW Ref | GATO505500 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Sand Gold |
| Bracelet Material | Sand Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Tourbillon Openworked Sand Gold 26735SG.OO.1320SG.01
Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Tourbillon Openworked Sand Gold 26735SG.OO.1320SG.01
| OW Ref | GATO505500 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Sand Gold |
| Bracelet Material | Sand Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505500 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Sand Gold |
| Bracelet Material | Sand Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |










