Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Flying Tourbillon Openworked 26735ST.OO.1320ST.02
| OW Ref | GATO505501 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Flying Tourbillon Openworked 26735ST.OO.1320ST.02
Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Flying Tourbillon Openworked 26735ST.OO.1320ST.02
| OW Ref | GATO505501 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505501 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Tourbillon |










