Audemars Piguet Royal Oak Frosted Gold Double Balance Wheel Openworked 15412OR.YG.1224OR.01-B
| OW Ref | GATO505507 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Frosted Gold Double Balance Wheel Openworked 15412OR.YG.1224OR.01-B
Audemars Piguet Royal Oak Frosted Gold Double Balance Wheel Openworked 15412OR.YG.1224OR.01-B
| OW Ref | GATO505507 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505507 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Yellow gold |
| Bracelet Material | Yellow Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |










