Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar 26574BC.OO.1220BC.01
| OW Ref | GATO505502 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Burgundy, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 20 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar 26574BC.OO.1220BC.01
Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar 26574BC.OO.1220BC.01
| OW Ref | GATO505502 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Burgundy, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 20 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505502 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Burgundy, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 20 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |










