✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Golden Ellipse 5738/1R-001
| OW Ref | GATO505708 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 34.5 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Golden Ellipse 5738/1R-001
Patek Philippe Golden Ellipse 5738/1R-001
| OW Ref | GATO505708 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 34.5 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
$104,491.23
Patek Philippe Golden Ellipse 5738/1R-001—
$104,491.23
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505708 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 34.5 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |










