✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Grand Complications Celestial Moon Age 6102P-001
| OW Ref | GATO502924 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Grand Complications Celestial Moon Age 6102P-001
Patek Philippe Grand Complications Celestial Moon Age 6102P-001
| OW Ref | GATO502924 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |
$406,163.04
Patek Philippe Grand Complications Celestial Moon Age 6102P-001—
$406,163.04
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502924 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Blue, Arabic Numerals |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |










