✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Grand Complications Celestial Moon Age 6102R-001
| OW Ref | GATO502923 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Grand Complications Celestial Moon Age 6102R-001
Patek Philippe Grand Complications Celestial Moon Age 6102R-001
| OW Ref | GATO502923 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |
$388,497.57
Patek Philippe Grand Complications Celestial Moon Age 6102R-001—
$388,497.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502923 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |










