✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Grand Complications Celestial Moon Age 6104R-001
| OW Ref | GATO502925 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Grand Complications Celestial Moon Age 6104R-001
Patek Philippe Grand Complications Celestial Moon Age 6104R-001
| OW Ref | GATO502925 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |
$623,584.16
Patek Philippe Grand Complications Celestial Moon Age 6104R-001—
$623,584.16
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502925 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44 |
| Dial | Black, Arabic Numerals |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |










