✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Grand Complications In-Line Perpetual Calendar 5236P-001
| OW Ref | GATO503375 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Grand Complications In-Line Perpetual Calendar 5236P-001
Patek Philippe Grand Complications In-Line Perpetual Calendar 5236P-001
| OW Ref | GATO503375 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
$112,644.52
Patek Philippe Grand Complications In-Line Perpetual Calendar 5236P-001—
$112,644.52
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503375 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |










