✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar 5320G-011
| OW Ref | GATO504177 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Salmon, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar 5320G-011
Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar 5320G-011
| OW Ref | GATO504177 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Salmon, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
$26,584.15
Original: $75,954.71
-65%Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar 5320G-011—
$75,954.71
$26,584.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504177 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Salmon, Arabic Numerals |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |










