✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar Chronograph 5270/1R-001
| OW Ref | GATO504179 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 41 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar Chronograph 5270/1R-001
Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar Chronograph 5270/1R-001
| OW Ref | GATO504179 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 41 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
$180,588.62
Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar Chronograph 5270/1R-001—
$180,588.62
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504179 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 41 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |










