Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar Chronograph 5270P-014
| OW Ref | GATO504178 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar Chronograph 5270P-014
Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar Chronograph 5270P-014
| OW Ref | GATO504178 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Original: $180,588.62
-65%$180,588.62
$63,206.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504178 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |










