✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar Chronograph 5271/12P-010
| OW Ref | GATO505941 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 41 |
| Dial | Red, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Alligator |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar Chronograph 5271/12P-010
Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar Chronograph 5271/12P-010
| OW Ref | GATO505941 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 41 |
| Dial | Red, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Alligator |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
$596,406.52
Patek Philippe Grand Complications Perpetual Calendar Chronograph 5271/12P-010—
$596,406.52
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505941 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 41 |
| Dial | Red, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Alligator |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |










