Patek Philippe Grand Complications Split Seconds Perpetual Calendar Chronograph 5204G-001
| OW Ref | GATO504482 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 40 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Flyback, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Grand Complications Split Seconds Perpetual Calendar Chronograph 5204G-001
Patek Philippe Grand Complications Split Seconds Perpetual Calendar Chronograph 5204G-001
| OW Ref | GATO504482 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 40 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Flyback, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Original: $239,020.55
-65%$239,020.55
$83,657.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504482 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 40 |
| Dial | Green, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Calfskin |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day, Day/Night Indicator, Flyback, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |










