Patek Philippe Nautilus 5726A-001
| OW Ref | GATO502407 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus 5726A-001
Patek Philippe Nautilus 5726A-001
| OW Ref | GATO502407 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Moonphase |
Original: $105,850.11
-65%$105,850.11
$37,047.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502407 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Alligator |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Moonphase |










