Patek Philippe Nautilus 5811/1G-001
| OW Ref | GATO504479 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus 5811/1G-001
Patek Philippe Nautilus 5811/1G-001
| OW Ref | GATO504479 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Original: $203,689.62
-65%$203,689.62
$71,291.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504479 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










