✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Nautilus 7010G-013
| OW Ref | GATO506574 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Quartz |
| Case Size | 32 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Textile |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus 7010G-013
Patek Philippe Nautilus 7010G-013
| OW Ref | GATO506574 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Quartz |
| Case Size | 32 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Textile |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$88,320.54
Patek Philippe Nautilus 7010G-013—
$88,320.54
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506574 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Quartz |
| Case Size | 32 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | Textile |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










