✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Nautilus Annual Calendar Moon Phase 5726/1A-014
| OW Ref | GATO504200 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40.5 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus Annual Calendar Moon Phase 5726/1A-014
Patek Philippe Nautilus Annual Calendar Moon Phase 5726/1A-014
| OW Ref | GATO504200 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40.5 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |
$147,975.46
Patek Philippe Nautilus Annual Calendar Moon Phase 5726/1A-014—
$147,975.46
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504200 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40.5 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Annual Calendar, Date, Day, Month, Moonphase |










