✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Nautilus Ladies Automatic 7118/1A-011
| OW Ref | GATO504192 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 35 |
| Dial | Grey, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus Ladies Automatic 7118/1A-011
Patek Philippe Nautilus Ladies Automatic 7118/1A-011
| OW Ref | GATO504192 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 35 |
| Dial | Grey, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$91,038.30
Patek Philippe Nautilus Ladies Automatic 7118/1A-011—
$91,038.30
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504192 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 35 |
| Dial | Grey, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










