✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Nautilus Ladies Automatic Diamond Bezel 7118/1200R-001
| OW Ref | GATO504193 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 35 |
| Dial | Silver, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus Ladies Automatic Diamond Bezel 7118/1200R-001
Patek Philippe Nautilus Ladies Automatic Diamond Bezel 7118/1200R-001
| OW Ref | GATO504193 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 35 |
| Dial | Silver, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$176,511.98
Patek Philippe Nautilus Ladies Automatic Diamond Bezel 7118/1200R-001—
$176,511.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504193 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 35 |
| Dial | Silver, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










