✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Nautilus Moon Phase 5712/1A-001
| OW Ref | GATO502406 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus Moon Phase 5712/1A-001
Patek Philippe Nautilus Moon Phase 5712/1A-001
| OW Ref | GATO502406 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |
$198,254.09
Patek Philippe Nautilus Moon Phase 5712/1A-001—
$198,254.09
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502406 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |










