Patek Philippe Nautilus Moonphase 5712/1R-001
| OW Ref | GATO504477 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Brown, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus Moonphase 5712/1R-001
Patek Philippe Nautilus Moonphase 5712/1R-001
| OW Ref | GATO504477 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Brown, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |
Original: $271,633.72
-65%$271,633.72
$95,071.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504477 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Brown, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 60 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Moonphase |










