✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Nautilus Perpetual Calendar 5740/1G-001
| OW Ref | GATO502148 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus Perpetual Calendar 5740/1G-001
Patek Philippe Nautilus Perpetual Calendar 5740/1G-001
| OW Ref | GATO502148 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |
$270,274.84
Patek Philippe Nautilus Perpetual Calendar 5740/1G-001—
$270,274.84
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO502148 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | White gold |
| Bracelet Material | White Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date, Day, Month, Moonphase, Perpetual Calendar |










