✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Nautilus Quartz 7010/1R-013
| OW Ref | GATO505937 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Quartz |
| Case Size | 32 |
| Dial | Purple, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus Quartz 7010/1R-013
Patek Philippe Nautilus Quartz 7010/1R-013
| OW Ref | GATO505937 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Quartz |
| Case Size | 32 |
| Dial | Purple, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$139,822.16
Patek Philippe Nautilus Quartz 7010/1R-013—
$139,822.16
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO505937 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Quartz |
| Case Size | 32 |
| Dial | Purple, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










