✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Nautilus "Sapphire" 5711/111P-001
| OW Ref | GATO506644 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Platinum |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus "Sapphire" 5711/111P-001
Patek Philippe Nautilus "Sapphire" 5711/111P-001
| OW Ref | GATO506644 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Platinum |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |
$809,750.99
Patek Philippe Nautilus "Sapphire" 5711/111P-001—
$809,750.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506644 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40 |
| Dial | Black, Markers |
| Case Material | Platinum |
| Bracelet Material | Platinum |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 30 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Date |










