Patek Philippe Nautilus Travel Time Chronograph 5990/1A-011
| OW Ref | GATO504484 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40.5 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day/Night Indicator, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus Travel Time Chronograph 5990/1A-011
Patek Philippe Nautilus Travel Time Chronograph 5990/1A-011
| OW Ref | GATO504484 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40.5 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day/Night Indicator, GMT |
Original: $153,410.98
-65%$153,410.98
$53,693.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO504484 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40.5 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day/Night Indicator, GMT |










