✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Nautilus Travel Time Chronograph 5990/1R-001
| OW Ref | GATO503382 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40.5 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day/Night Indicator, GMT |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus Travel Time Chronograph 5990/1R-001
Patek Philippe Nautilus Travel Time Chronograph 5990/1R-001
| OW Ref | GATO503382 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40.5 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day/Night Indicator, GMT |
$319,194.59
Patek Philippe Nautilus Travel Time Chronograph 5990/1R-001—
$319,194.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503382 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 40.5 |
| Dial | Blue, Markers |
| Case Material | Rose Gold |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Waterproof (meters) | 100 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Day/Night Indicator, GMT |










