Richard Mille RM07-04 "Green"
| OW Ref | GATO506202 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 30.5 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Textile |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM07-04 "Green"
Richard Mille RM07-04 "Green"
| OW Ref | GATO506202 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 30.5 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Textile |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |
Original: $330,065.64
-65%$330,065.64
$115,522.97Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506202 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 30.5 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | Quartz TPT |
| Bracelet Material | Textile |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions |










