✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Richard Mille RM11-03 "Ultimate Edition"
| OW Ref | GATO506517 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44.5 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM11-03 "Ultimate Edition"
Richard Mille RM11-03 "Ultimate Edition"
| OW Ref | GATO506517 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44.5 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |
$461,877.20
Richard Mille RM11-03 "Ultimate Edition"—
$461,877.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506517 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 44.5 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date, Flyback |










