Richard Mille RM43-01 "Ferrari"
| OW Ref | GATO506710 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 42.9 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Tourbillon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM43-01 "Ferrari"
Richard Mille RM43-01 "Ferrari"
| OW Ref | GATO506710 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 42.9 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Tourbillon |
Original: $2,004,350.95
-65%$2,004,350.95
$701,522.83Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO506710 |
|---|---|
| Condition | - |
| Movement | Manual winding |
| Case Size | 42.9 |
| Dial | Transparent, Markers |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Rolex Bracelet Style | - Select - |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Tourbillon |










