✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Richard Mille RM65-01
| OW Ref | GATO503480 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 45 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille RM65-01
Richard Mille RM65-01
| OW Ref | GATO503480 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 45 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |
$392,574.22
Richard Mille RM65-01—
$392,574.22
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| OW Ref | GATO503480 |
|---|---|
| Condition | |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 45 |
| Dial | Transparent, Arabic Numerals |
| Case Material | NTPT Carbon |
| Bracelet Material | Rubber |
| Waterproof (meters) | 50 m |
| Box | Yes |
| Papers | Yes |
| Functions | Chronograph, Date |










